Організаційна структура підприємства складається з виробничих підрозділів,  допоміжного та обслуговуючого господарства. До виробничих підрозділів відноситься: дільниця озеленення міста, дільниця благоустрою, розсадник декоративних насаджень та тепличне господарство. До поміжних підрозділів  відноситься котельне господарство, а до обслуговуючого – дільниця механізації.

 

Дільниця благоустрою міста

Основні функції дільниці: благоустрій міста, звалювання сухих та аварійних дерев, формувальне обрізування дерев, санітарна обрізка дерев, омолоджувальна обрізка дерев та кущів, установлення та ремонт малих архітектурних форм, реконструкція і ремонт обладнання в парках і скверах, встановлення новорічної ялинки, обробка дров’яних відходів, виготовлення залізобетонних виробів.


Дільниця озеленення міста

Основні функції дільниці: створення зелених зон, газонів та квітників, посадка декоративно-листяних та голкових дерев, кущів, однорічних квітів, догляд за зеленими насадженнями в місті, утримання зелених насаджень у здоровому стані, що відповідає архітектурно-плановому та санітарно-гігієнічному призначенню.


Розсадник декоративних насаджень та тепличне господарство

Основні функції: організація роботи з вирощування високоякісного посадкового матеріалу, впровадження передових методів оброблення декоративних культур, розроблення технології по боротьбі зі шкідниками, хворобами рослин і бур’янами.


Котельне господарство

Основні функції: відпускання підприємству енергетичної та теплової енергії, розроблення заходів щодо зниження норм витрат енергоресурсів, упровадження нової технології, яка забезпечує надійну та безпечну роботи енергоустановок.


Дільниця механізації

Основні функції: забезпечення автотранспортною та спеціалізованою технікою дільниці озеленення, здійснення контролю технічного стану, експлуатації та своєчасного ремонту всього виробничого обладнання, забезпечення відповідності машин, верстатів, установок, інструменту вимогам нормативних актів про охорону праці.Ми на мапі Рівного