Комунальне підприємство "Рівненський міський трест зеленого господарства" представляє собою господарську одиницю, безпосередньо підпорядковується управлінню міського господарства та у своїй фінансовій
діяльності несе перед ним відповідальність; свою діяльність здійснює на договірній основі. Займається благоустроєм та доглядом за зеленими насадженнями в місті.

Комунальне підприємство "Рівненський міський трест зеленого господарства" створений на основі рішення Рівненської Ради народних депутатів від 14.12.1983 року № 430, безпосередньо підпорядковується управлінню міського господарства, свою діяльність здійснює на договірній основі.

Головною метою підприємства є задоволення суспільних потреб в його продукції, роботах і послугах із благоустрою та реалізації на основі отриманого прибутку, соціальних та економічних інтересів власника та членів трудового колективу.

Основна діяльність підприємства

Озеленення міста, створення зелених зон, газонів,  квітників та догляд за зеленими насадженнями в місті, утримання насаджень в здоровому стані, відповідаючому  архітектурно-плановому і санітарно-гігієнічному призначенню, послуги по санітарній очистці міста, благоустрій міста, виготовлення, установлення та ремонт малих архітектурних форм, реконструкція і ремонт обладнання в парках і скверах, вирощування і реалізація декоративних порід дерев, кущів, квіткової та сільськогосподарської продукції.

 

Переглянути послуги >>


Ви можете також переглянути іншу інформацію:


Ми на мапі Рівного