Комунальне підприємство "Рівненський міський трест зеленого господарства" (в подальшому Підприємство) представляє собою господарську одиницю, створену на основі рішення Рівненської Ради народних депутатів від 14.12.83 № 430, безпосередньо підпорядковується управлінню міського господарства та у своїй фінансово-господарській діяльності несе перед ним відповідальність, свою діяльність здійснює на договірній основі, здійснює благоустрій та догляд за зеленими насадженнями в місті.

     Перші архівні документи тресту зеленого господарства датуються 1945 роком, підприємство мало назву «Контора зелених насаджень Рівненського міськкомунгоспу». Чисельність працівників складала 6 чоловік, а місячний фонд заробітної плати – 1965 карбованців.

     На даний час облікова чисельність штатних працівників складає 158 чоловік, з них 28 – керівники, фахівці та службовці. Управління підприємством здійснює адміністративно-управлінський персонал, який очолює керуючий трестом.

     Головною метою підприємства є задоволення суспільних потреб в його продукції, роботах і послугах із благоустрою та реалізації на основі отриманого прибутку, соціальних та економічних інтересів власника та членів трудового колективу.

     Основна діяльність підприємства це - озеленення міста, створення зелених зон, газонів,  квітників та догляд за зеленими насадженнями в місті, утримання насаджень в здоровому стані, відповідаючому  архітектурно-плановому і санітарно-гігієнічному призначенню, послуги по санітарній очистці міста, благоустрій міста, виготовлення, установлення та ремонт малих архітектурних форм, реконструкція і ремонт обладнання в парках і скверах, вирощування і реалізація декоративних порід дерев, кущів, квіткової та сільськогосподарської продукції. 

Переглянути послуги >>


Ви можете також переглянути іншу інформацію:


Ми на мапі Рівного